Прийом шкур шиншили ціна в україні

Шкуры шиншиллы в Украине цена купить на Allbiz

Серед любителів тварин великої популярності набули шиншили – південноамериканські гризуни із цінним хутром. Розводити шиншил можна не тільки на спеціальних фермах, але і вдома.

У наш час на ринку з’явилися різні аксесуари для шиншил, спеціальні корми. Можна купити клітку і поставити її в будь-якому місці, аби тільки були дотримані параметри мікроклімату. Незалежно від наявності досвіду, розведення шиншил доступне всім. Головне – було б бажання.

Вони не мають запаху і не линяють. У шиншил сріблясто-сіре хутро. Селекціонери виводять племінних особин з новими забарвленнями. Вироби з шиншили купити може тільки багата людина – шуби коштують від 10 до 100 і більше тис. доларів, в залежності від кількості та якості шкурок. Тим не менше, попит на хутро зростає.

До недавнього часу ніхто у нас не знав про технології розведення та вирощування шиншил. Умови вирощування звіряток в нашій країні цілком прийнятні. Так, як у селах у нас розводять кроликів – можна розводити й шиншил. Тільки ефективність цього бізнесу набагато вища.

Шиншили рослиноїдні, вони споживають різні рослини, насіння і плоди. Витрати на корм – невеликі. Шиншилам не потрібно робити щеплень. Вже в 6-7 міс. вони досягають статевої зрілості.

Просте утримання та розведення – головна перевага бізнесу. Виходячи з того, що технологія розведення шиншил дуже проста – їх можна вирощувати як в домашніх господарствах, так і в однокімнатних квартирах. Одна родина за рік, при хороших умовах утримання, дає 4-7 щенят. На площі в кілька квадратних метрів вирощують близько 60 особин.

Виходячи з цих даних, можна планувати свій бізнес з розведення шиншил. Але при вирощуванні цих тварин потрібно враховувати те, що вони дуже темпераментні, тому тваринам треба забезпечити спокій і хороший догляд – влаштовувати спеціальні «купалки» з піску.

Стандартна сім'я племінних шиншил складається з п'яти звірків:

Ціна на металобрухт. Вартість брухту кольорових і чорних металів.

Ціна на металобрухт. Вартість кольорового і чорного брухту.

Металобрухт є цінною вторинною сировиною, вартість якого залежить в першу чергу від того, до якого виду відноситься метал чорний або кольоровий брухт. Звичайно ж ціна кольорового металобрухту вище ніж вартість чорного брухту металу. Проте на ціну впливає так само сумарна вага сдаваеммого металу і якість брухту.

На території України і Росії метали прийнято поділяти на наступні види:

1. Чорний лом : Залізний лом: стружка, окалина, відходи литва, відпрацювали термін служби виробу. Чавунний лом: стружка, відходи литва та ін Нержавіючий брухт: відходи металообробки, б/у вироби.

2. Кольоровий брухт : Мідний брухт: відходи металообробки, та ін відходи. Лом мідних сплавів: відходи з мідних сплавів Алюмінієвий брухт: всілякий брухт алюмінію і його сплавів. Магнієвий лом: літаковий металобрухт. Титановий лом: літаковий і корабельний лом титанових сплавів. Свинцевий брухт: акумуляторний і кабельний. Редкометальный лом: лом складних сплавів та відходи високотехнологічних виробництв. Напівпровідниковий брухт: відходи виробництва електронної промисловості.

3. Дорогоцінний лом : Золотий брухт: відслужили термін служби ювелірні вироби зі сплавів золота, химаппаратура, каталізатори. Срібний брухт: відслужили термін служби ювелірні вироби, срібно-цинкові акумулятори, каталізатори, та ін. Лом платинових металів: відслужили термін служби ювелірні вироби, хімічна апаратура, тиглі, каталізатори, електронагрівачі і ін

Ціна чорного металобрухту

У свою чергу чорний брухт поділяється на такі категорії, від яких залежить ціна на брухт:

3A Сталевий шматковий брухт габаритні розміри не більше 800*500*500 мм , вага шматка не менше 2 кг, труби діаметром більш 200 мм повинні бути сплющені або розрізані за твірною. Товщина металу не менше 4 мм

5A Сталевий негабаритний брухт, товщиною від 4 мм, труби завдовжки до 1,5 м і діаметром більш 200 мм, не сплющені або не розрізані за твірною, вага конструкції до 5 тн.

12A Сталевий брухт – товщина металу менше 4 мм

17A Брухт чавуну промислового розмір не більше 1500*500*500 мм

19A Брухт чавуну розмір 1500*500*500 мм з підвищеним вмістом фосфору, сантехнічні вироби

20 Негабаритний чавунний брухт і відходи промислового виробництва у вигляді чавунних виливків, виливниць і піддонів, вага шматка не більше 5 тн.

22A Негабаритний чавунний брухт і відходи сантехнічного виробництва і т. д. з підвищеним та високим вмістом фосфору.

найпоширеніший сорт чорного брухту 3А. Ціна на такий металобрухт становить в середньому 2100 2250 грн/тонну.

Ціна кольорового металобрухту

Види кольорового брухту і вартість металобрухту в залежності від його виду наведена в таблиці нижче:

Короткий опис статті: прийом чорного металу ціна Вартість прийому металобрухту в Україні. Ціна на металобрухт залежить від сорту і представлена в таблиці цін на брухт металів. метал металобрухт кольоровий брухт чорний вартість ціна прийом збір сорти

Шиншилові шкурки вигідно продавати за кордон

Розведення шиншил це прибутковий, але довгостроковий проект. Одна самка народжує чотири-шість дитинчат тричі на рік. Ці тварини невибагливі, їх можна тримати навіть у квартирі. Шиншили не мають неприємного запаху, не линяють. Про правильне ведення такого бізнесу розмовляємо з власником компанії Chinchilla Real Королівська Шиншила Орестом Стахівим.

Яка кількість шиншилових ферм є в Україні?

 Часто кажуть, що півтисячі. Але ж про них зовсім нічого не чути. Справа в тім, що 90 відсотків цих ферм домашні господарства з невеликою кількістю поголів'я до 100 дорослих особин. І лише 67 відсотків ферми з поголів'ям ­6001400 дорослих особин, ­тобто маточним поголів'ям.

Скільки обходиться утримання однієї особини на рік?

 Повний цикл від народження до періоду забою у 810 місяців від 9 до 12 доларів.

За скільки тоді можна продати хутро?

 Ціна коливається від 14 доларів за шкірку поганої якості до 90 доларів, якщо топ-класу.

Від чого залежить така суттєва різниця?

 Насправді від багатьох факторів. Перш за все якість племінного поголів'я. Ціна якісного звірка коливається від 60 до 140 євро. ­Корма, якими харчується шиншила, й умови утримання приміщення, догляд, ветеринарні заходи.

Куди збувають шкурки шиншил? Наскільки великий попит на них в Україні?

 У нас продати по ­високій ціні шкірку досить проблема­тично, тому варто ­збувати за кордоном. Там ціна буде оптимальна. Розрахунок завжди йде у валюті.

Норка - Мода разное - OLX.ua

Які вимоги до шкурок за кордоном?

 ­Ніхто не стане ­платити високу ціну за погану якість. Є якість є достойна ціна, не має якості ти в слабкій позиції. Треба розуміти: шкурка шиншил це продукт топ-класу, тому вимоги мають бути відповідними.

На скільки відчувається конкуренція в Україні?

 Якщо бути абсолютно відвертим, її практично немає. Адже ринок збуту це Європа, ­Китай, США, Канада, Росія. Є ­якісна шкурка є багато пропозицій її викупити. І навпаки, коли якість погана, тоді і попит слабкий.

Що порадите людям, які хочуть почати цей бізнес?

 Перш за все, брати інформацію з надійних джерел. Маю на увазі технологію утримання, по якій працюють провідні компанії світу і їхні партнери. Вся інформація є на нашому сайті, також можна скористатися спеціалізованою літературою книжками Вільяма Паркера. Закупляти племінне поголів'я лише в тих компаній, які працюють зі шкуркою, а не просто продають живих тваринок. Постійно вдосконалювати свої знання й технології. Адже світ не стоїть на місці, і ми лише вчимося заробляти гроші за тими технологіями, що вже давно працюють в інших країнах.

За детальною ­інформацією звертайтеся за тел. 0 426 23 57, 0 937 75 70.

www.chinchilla-real.com.ua

Metrolog

Советская шиншилла — порода крупных кроликов серебристо-голубого окраса. Брюхо, нижняя сторона хвоста и внутренняя сторона конечностей почти белые, глаза окружены светлой каймой, на ушах и верхней части хвоста имеется черная кайма, а на затылке — осветленный клин. Характерным признаком породы является неоднородная окраска волосяного покрова. У основания остевые и направляющие волосы голубовато-серой окраски, далее направляющие волосы черные, а у остевых следуют одна за другой зоны: светлая, темно-серая, серебристо-белая. Концы остевых и направляющих волос, имеющие черный цвет, придают меху своеобразную игру и живость.

Порода выведена с использованием помесей, полученных в результате скрещивания мелких кроликов породы Советская шиншилла с кроликами породы Белый великан . Дальнейший отбор и подбор животных были направлены на увеличение живоймассы, повышение скороспелости, сохранение отличного качества шиншилловой шкурки и приспособленности кроликов к нашим климатическим и кормовым условиям.

Кролики породы Советская шиншилла обладают высокими показателями мясной и шкурковой продуктивности. Живая масса взрослых кроликов достигает 5 кг, а отдельных экземпляров — свыше 7 кг. Для них характерны крепкая конституция и хорошо развитый костяк. У кроликов небольшая голова с прямостоячими средней величины ушами. Туловище компактное, длиной 62-70 см, грудь широкая и глубокая. Некоторые кролики имеют небольшой подгрудок. Спина слегка округлена; пояснично-крестцовая часть удлиненная и широкая; круп широкий и округлый; ноги крепкие, прямые, хорошо омускуленные.

Крольчата рождаются массой 75 г, их живой вес достигает: в возрасте 2 мес. — 1,7-1,8 кг, 3 мес.— 2,6-2,8 кг, в 4 мес. — 3,5-3,7 кг. Крольчихи за один окрол приносят в среднем 8 крольчат. Шкурки кроликов высоко ценятся за свой оригинальный окрас, хорошую опушенность и солидные размеры. Их используют для производства изделий в натуральном виде; иногда имитируют под мех грызуна шиншиллы.

Брат мій шиншилами зацікавився. Відговорити чи допомогти?

Якщо вірити всьому що пишуть в неті про шиншиловий бізнес - то варто навіть в долю ввійти

Критичних відгуків вкрай мало, всі зводяться до того що цей бізнез більше нагадує піраміду - крупний заводчик продає стартову сім'ю шиншил, зобовязуючись навіть скуповувати дитинчат. До пори все нормально, ростуть, множаться. Коли взнаєш ціну по якій заводчик хоче купувати - починаєш шукати ринок збуту, а його виявляється майже нема. Зоомагазини не переварюють існуючої пропозиції, пускати на шкурки вигідно тільки в великих обємах, а щоб на них вийти - треба важко і довго працювати в мінус.

Всі приводять ціну на копенгагенському пушному аукціоні, але ніхто не каже що аукціон скуповує шкірки, виключно оброблені на їх заводах, а найближчий в туреччині. А в Україні ціна в 2-3 раза нижча.

З іншої сторони - піраміда чомусь не валиться, він спеціально поїхав на якусь ферму - криза на неї практично не впливає. Заводчики про попит кажуть зворотнє, попит в зоомагазинах більший від пропозиції, пройшовся по магазинах - в нього готові купувати молодняк, правда по цінах так і не зміг домовитись - нема товару.

Я недавно відговорив його від розведення кролів, накопавши інформації по нету, то він пристав до мене з шиншилами. Тема вроді цікава, але дуже незрозуміла.

Що порадить шановний олл?

Источники: 7shunshul.at.ua, metalobruht.com, newsrbk.ru, krol.org.ua, forum.autoua.net

Прививки кроликам обязательны

В связи с благополучной ситуацией по миксоматозу в нашем регионе, от этой болезни наших кроликов прививают не всегда, кроме того, даже ...


Сделать поилку для кролика своими руками

Кроликов в наше время содержат не только на фермах, но и в городских квартирах. И, если в городском доме ...


Гусиная ферма

Для деревенских жителей гусиная ферма является очень прибыльным бизнесом, как и вообще птицеводство. Так было всегда. При выборе птицы ...


Рацион кормления свиней

Для более интенсивного роста в рацион необходимо добавлять витаминно-минеральный препарат «Борька». Этот препарат способствует улучшению усваиваемости кормов, предупреждает возникновения такого заболевания ...


Соликокс - инструкция к применению

Соликокс - раствор для орального применения Соликокс действует на все виды кокцидий у птиц, свиней, кролей, крупного и мелкого рогатого скота. Его противококцидиозная ...


Вичинка шкур шиншилл

Меховая ярмарка поражает обилием шуб. Чтобы не ошибиться в выборе, важно знать отличия одного меха от другого. Ведь нерадивые ...


Корм для цыплят несушек

Первый раз кормление осуществляется через 46 часов после появления цыпленка на свет. В первый прием пищи малышам предлагают сваренное вкрутую ...


Как построить сарай для индюков

Сарай для свиней состоит из двух секций, это собственно сам сарай с крышей и стенами, в котором свиньи смогут пережить ...


Карликовый вислоухий голубоглазый барашек

Самая выдающаяся черта этих кроликов – свисающие уши, длина которых может достигать 30 см. У основания ушки плотно прижаты к ...


Сколько стоит кролик в зависимости от породы

Как содержать шиншиллу в домашних условиях

Клетки для кроликов по системе михайлова

Кролики в квартире содержание

Что едят шиншиллы - наиболее подходящие продукты